Uzaktan Eğitimin Kolaylığını Sizde Yaşayın

Kesintisiz ve güçlü altyapımızla bireysel veya kurumsal müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Kazanmak bizimle çok kolay

Kazanmak bizimle çok kolay

Birebir müfredat uyumlu
Tüm konuları kapsayan
Konu anlatımı + Özet bilgi
Her konu için örnek sorular
Son 7 yıla ait çıkmış sorular
ÖSYM uyumlu Deneme Sınavı

Akademik yazar, uzman kadro

Akademik yazar, uzman kadro

Kitap yazarımız, alanında uzman, akademik titr sahibi, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olup, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından "Yetkilendirilmiş İş Güvenliği Uzmanlığı Eğiticisidir".

Uygun fiyat, güvenli ödeme

Uygun fiyat, güvenli ödeme

Kitabımızın fiyatı muadillerine göre %30 daha ucuz olup, ödemelerinizi sitemiz üzerinden tüm dünyada kullanılan PayTR güvenli ödeme ile kredi kartına ister taksitle, isterseniz peşin ödeme yapabilirsiniz.

İş güvenliği uzmanlığı ve işyeri hekimliği sınav hazırlık setleri, sizlerin sınavı kazanması amacıyla titizlikle hazırlanmış birer kaynak. Kitapta sınav müfredatına uygun konu anlatımı ve konuyla ilgili mevzuatlar özet olarak yer almaktadır. Bu sınavda sizleri en çok zorlayan kısmın mevzuat bölümü olduğunu biliyoruz. Bu nedenle mevzuat kısmında özellikle geçmiş sınavlarda soru olarak karşımıza çıkan ilgili kısımlar çalışan kişinin dikkatini çekecek şekilde hazırlanmıştır. Sınav içeriğine uygun şekilde hazırlamış olduğumuz testler her sınavda karşımıza çıkabilecek soruları en iyi şekilde örnekleyecek tarzda seçilmiştir. Amacımız bu kaynakla sınava hazırlanan herkesin sınavı kazanması.

İSG Akademi ile siz de kazanacaksınız…

Kitap Yazarımız Hakkında:

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olup, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından “Yetkilendirilmiş İş Güvenliği Uzmanlığı Eğiticisidir”. Yıllardır, Bakanlık tarafından yetkilendirilmiş İSG Eğitim Kurumlarında, aktif olarak İş Güvenliği Uzmanlığı eğitimleri vermektedir; Bu vesile ile binlerce kişinin İş Güvenliği Uzmanı olmasına katkı sağlamıştır.

Ayrıca, kitabımızın içeriğinin hazırlanmasında emeği geçen tüm ekibimiz, yıllardır İSG alanında, gerek saha gerekse akademik anlamda yetkin ve tecrübe sahibidir. Bu anlamda şu an ilgilendiğiniz eserler, sizin İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi olmanıza büyük katkı sağlayacaktır.

isg ve iyh hazirlik kitaplari
isg sınavına hazırlık
"Baştan sona tümüyle yeniden ele alınarak, güncel mevzuatlar eklenerek, akademik titr sahibi iş güvenliği uzmanı yazar öncülüğünde, her biri alanında uzman iş güvenliği uzmanlarımızın yoğun emekleri ile hazırladıkları bu eşsiz kaynağı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz."

İSG Akademi – İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim ve Uzaktan Eğitim Hizmetleri

Bizi Tercih Eden Eğitim Kurumlarından Bazıları

bizi ve kalitemizi müşterilerimize sorun !

İSG Akademi, İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Hazırlık Kitapları bir çok eğitim kurumu tarafından öğrencilerine tavsiye edilmekte olup, piyasada ki en güncel isg uzmanlığı ve işyeri hekimliği sınav hazırlık kitaplarıdır. İşte isg uzmanlığı sınavını ve işyeri hekimliği sınavı kazandıran kitaplarımızı öneren eğitim kurumlarından bazıları

divider-ebook
isgyukseklisans
yeni uzman
logo
eser
bulut
dost-logo
etkilogoss1
dost
isgtemplatelogo
izmirisg
serakademi
eserim
ŞİMDİ SİZDE SİPARİŞ VERİN BU AYRICALIKTAN YARARLANIN

Kitaplarımız kısa süre 129,90 TL. yerine Sadece 89,90 TL.